מופעים

כיתות אמן

קווין מרפי

מנהל אמנותי
תאריך יתפרסם בקרוב
Kevin-Murphy.jpg

פרופסור קווין מרפי, פסנתרן בעל שם ומוביל בעולם המוזיקה הווקאלית, מנהל התוכנית לזמרים בפסטיבל רבינייה, מנהל אדמיניסטרטיבי מוזיקלי ומנהל המחלקה הווקאלית באוניברסיטת אידיאנה. מרפי הופיע עם מיטב האמנים ברסיטלים ובקונצרטים ביניהם תומס המפסון, צ׳ציליה ברטולי, פלסידו דומינגו, במטרופוליטן אופרה, בניו יורק סיטי אופרה ועוד.

מרפי יחלוק מנסיונו המקצועי העשיר בהאזנה לאודיציות וינחה את הזמרים לעיני קהל הצופים.  

 

 

הפסנתרן קווין מרפי, דמות מפתח בתחום המוזיקה הווקאלית הקלאסית, מכהן מאז 2011 כמנהל מחלקת ההדרכה והניהול המוזיקלי באופרה של אוניברסיטת אינדיאנה וכפרופסור בבית ספר ג'ייקבוס למוזיקה באוניברסיטת אינדיאנה.

 

לאחרונה, חבר מרפי לפרופסור אן איפרסון ליצירת תכנית חדשה לשיתופי פעולה בנגינת פסנתר עבור בית ספר ג'ייקובס למוזיקה. ב-2011, הוא מונה למנהל תכנית הזמרים במכון סטינס למוזיקה של רביניה והשלים את עונתו הראשונה כיועץ האמנותי של פסטיבל השירה של מדבר טוּסוׄן. קודם לכן, שימש מרפי כמנהל מוזיקלי ויועץ ליהוק באופרה של ניו יורק (2012-2008) וכמנהל לימודי המוזיקה באופרה הלאומית של פריז (2008-2006).

קווין מרפי היה הפסנתרן והמדריך הקולי הראשון שהוזמן על ידי מאסטרו ג'יימס לוויין להצטרף לתכנית לינדמן היוקרתית לאמנים צעירים במטרופוליטן אופרה, ובשנים 2006-1993 שימש כעוזר מנצח שלה.

כמדריך ומורה קולי פרטי מבוקש ומוערך, הוא שימש כמרצה אורח בתכנית מרולה של האופרה של סן פרנסיסקו, בסדנה הבין לאומית לאופרה בתל אביב ובאיטליה, באופרה של גלימרגלאס, בטנגלווד, בפסטיבל אספן מוזיקה, בקונסרבטוריון של סינסינטי ובבית ספר ג'וליארד. כמו כן, הוא היה עוזרו של מאסטרו סייג'י אוזאווה בפסטיבל האופרה מוצרט/דַה פונטה ביפן וכמדריך אופרה אורח, בין היתר, באופרה של הולנד, בלהקת האופרה הקנדית ובפסטיבל רביניה.