מופעים

כיתות אמן

חן רייס

סופרן
שישי 12.7.19  |  13:30  |  60 ש"ח
הקונסרבטוריון הישראלי תל אביב
Chen Reiss

זמרת הסופרן הישראלית המצליחה בעלת  קריירה בין-לאומית, הופיע באופרה המלכותית של וינה, בית האופרה המלכותי קובנט גרדן, האופרה לה סקאלה, דויטשה אופרה ברלין ועוד.

הזמרת שעשתה את צעדיה הראשונים בסדנה הבין- לאומית לאופרה חוזרת  אלינו בכיתת אמן שכולה תובנות מוזיקליות ודרמטיות בהכנה ובהצגה של אריה בפני קהל.   

כיתת אמן - חן רייס 2017

חן רייס מופיעה בקביעות בבתי האופרה ובאולמי הקונצרטים החשובים בעולם, בין היתר בפריס, במילנו, בוינה, במינכן, בברלין, בפירנצה, בלונדון, בזלצבורג ובניו יורק, תחת שרביטם של מנצחים ידועי-שם כדניאל בארנבוים, כריסטוף אשנבאך, דניאלֶה גטי, ג'יימס לוויין, זובין מהטה, קנט נגנו, כריסטיאן טילמן ופרנץ ולזר-מסט.

כמו כן הופיעה בפסטיבלים של זלצבורג ולוצרן, בקרנגי הול בניו יורק ובמוזיקפריין בוינה. עם התזמורת הפילהרמונית של ברלין תחת שרביטו של סיימון ראטל הקליטה את פס הקול לסרט "בושם". לא מכבר הופיעה בתפקיד הראשי באופרה "שועלה ערמומית קטנה" מאת ינצ'ק באופרה הממלכתית של וינה, השתתפה בביצוע הרקוויאם מאת מוצרט בפסטיבל הפסחא בזלצבורג והופיעה בקונצרטים בהמבורג, בנורווגיה ובברלין.

אלבום הסולו שהקליטה, "קשרים", זכה בפרס דיאפזון הזהב ב-2011. חן רייס שרה את תפקיד אדלה בהקלטה של "העטלף" שראתה אור ב-2014 וזכתה לשבחי הביקורת העולמית. ‭‮