מופעים

כיתות אמן

חן רייס

סופרן
תאריך יתפרסם בקרוב
Chen Reiss.jpeg

עם "איכות קול מהפנטת וללא דופי המשתווה ליכולות מוזיקליות נשגבות" (Opera News, ארה"ב), זמרת הסופרן חן רייס היא אורחת קבועה במוסדות נחשבים כגון Vienna State Opera, Teatro Alla Scala, Royal Opera House Covent Garden, Royal Concertgebouw Orchestra, BBC Proms, Lucerne Festival, Israel and Munich Philharmonic, Chicago Symphony, Los Angeles Philharmonic, Orchestre de Paris, וכן Musikverein בוינה, Wigmore Hall, Philharmonie Berlin, ו-Palais des Beaux-Arts בבריסל. בין המנצחים איתם שיתפה פעולה: סמיון ביחקוב, זובין מהטה, דניאל ברנבוים, גוסטבו דודמל, כריסטוף אשנבך, דניאל גאטי, מנפרד הונק, פאבו ג'רבי, ולדימיר ג'ורובסקי, אנטוניו פאפאנו, להב שני, כריסטיאן טילמן, ופרנץ ולסר-מוסט.

כיתת אמן - חן רייס 2017

רפרטואר האופרה שלה כולל תפקידים ראשיים ביצירות של מוצרט והנדל כגון גילדה (Rigoletto), עדינה (L’Elisir d’amore), זדנקה (Arabella), סופי (Der Rosenkavalier), ותפקיד ראשי ב-The Cunning Little Vixen. הופעותיה בקונצרטים כוללות יצירות של באך והיידן, רוסיני ומאהלר, ברג ושטראוס. הוקלטו הופעות שלה ביצירות של סימרוסה וסליירי, פאורה, מאהלר, סטרבינסקי ולאהר; ב-2020 שיחררה אלבום של יצירות נדירות של Aria של בטהובן, וב-2022 אלבום עם קומפוזיציות של פליקס מנדלסון ופאני הנזל.

ב-2014 רייס הוזמנה לשיר מול האפיפיור פרנסיס במהלך מיסת חג המולד אשר שודרה ברחבי העולם. היא הייתה סולנית אורחת של ה-Vienna Philharmonic בחגיגות ה-30 של ה-Suntory Hall בטוקיו, ולקחה חלק יחד עם ה-Orchestre National de France ב-Concert de Paris של יום הבסטיליה ב-2019, אשר שודר בשידור חי ממגדל אייפל בפריז. היא שרה את הפסקול של Perfume: the Story of a Murderer בליווי התזמורת הפילהרמונית של ברלין וסיימון ראטל.